DomůInteriérSpánek jako v pohádce - matrace na míru!

Spánek jako v pohádce – matrace na míru!

-

Pociťujete bolesti páteře, obratlů či krku poté, co se ráno vzbudíte? To značí jediné. Máte nesprávnou matraci a měli byste přemýšlet nad koupí nového. Matrace je základem dobrého spánku, a tak by se jí měla věnovat ne malá pozornost.

Na výběr máte opravdu širokou škálu matrací. Odlišují se zejména rozměry, tvrdostí a složením. Komprimované matrace 90×200 jsou oboustranné pěnové matrace vyrobené z polyuretanové pěny. Tuhost této matrace je střední, to znamená, že je standardní tuhosti, vhodná prakticky pro každého.

Pohodlné matrace 140×200 se dodávají v komprimovaném stavu, což znamená, že přeprava matrace je velmi jednoduchá. Dokonce si ho umíte odvést i ve vlastním autě. Je to opravdu velká výhoda, která vám usnadní a zpříjemní koupi a přepravu. Matrace s tímto konkrétním rozměrem jsou vhodné pro jednotlivce.

Mezi další komfortní matrace patří matrace 160×200. Součástí matrace je také vrstva paměťové pěny. Tato matrace má však i něco navíc, a to je výtažek z Aloe vera, který příjemně voní a zároveň vytváří vhodné prostředí pro spánek.

Příjemný odpočinek s kvalitní matrací
Mezi nejprodávanější patří matrace 180×200. Jsou to jedny z nejrozsáhlejších matrací. Preferují je vyšší lidé, a také páry. Tyto matrace obsahují polyuretanovou pěnu, která je odolná vůči opotřebení matrace. Potah matrace je prošitý paměťovou pěnou a je vyroben z látek, které jsou zdraví prospěšné.

Výběr matrace si můžete prozkoumat na internetových stránkách, kde to máte chytře vše popsáno. Pokud však preferujete vidět věci živě, máme pro vás řešení. Matrace si totiž můžete přijít bez problémů prohlédnout do kamenných prodejen, kde si je budete moci chytit a porovnat.

Tak neváhejte a vyberte si tu správnou matraci pro vás a vaše blízké. Jednoznačně tím pomůžete svému zdraví a výrazně si tak zlepšíte kvalitu vašeho spánku!

Mohlo by Vás zajímat

PR článek