DomůInteriérKoupelnový koberec je nejen funkční, ale také velmi estetický

Koupelnový koberec je nejen funkční, ale také velmi estetický

-

Pod pojmem koberec si každý většinou představí velké metrážní koberce pokrývající celou místnost. V domácnosti mají však své zasloužené místo také různé rohlíky a koberce menších rozměrů. Jedním z takových bytových doplněk jsou koupelnové koberce. Plní významnou funkci a zároveň designově doplňují interiér koupelny. Zamýšleli jste se nad výhodami tohoto typu koberců?

1.Pestrá nabídka designů, barev a materiálů
U koberců do koupelny je vždy 100% pravděpodobnost, že najdete ten, který je přesně podle vašeho vkusu. Při výběru koupelnových koberců existuje řada dostupných designových a materiálních alternativ. Množství zajímavých designů lze nalézt i za skvělou cenu mezi různými akciovými koberci.

2.Ochrana před vodou a uklouznutím
Koupelna je místnost, ve které hrozí velké riziko uklouznutí v důsledku vody. Fakt, že je podlaha v koupelně občas mokrá je skutečnost, se kterou je prostě třeba smířit. Díky koberci u vaně či sprchového koutu zabráníte uklouznutí i zamočení podlahy vodou.

  1. Chrání před chladem
    Vystoupit z vany nebo sprchového koutu bosýma nohama na koupelnovou podlahu může být častokrát nepříjemné. I přes topení je podlaha často studená a pocit chladu se znásobuje, když jsou naše nohy mokré. I tento problém jednoduše a efektivně řeší koupelnový koberec.

4.Ideální ik toaletě
Koupelnové koberce je praktické a estetické umístit ik toaletě. Opět tak plní funkci zachycování nečistot, ochrany před chladem a designového doplňku v jednom. Výhodou těchto koberců je také jejich přesný oválný výřez pro jejich umístění v blízkosti toalety.

Máte ve své koupelně koberec nebo uvažujete nad jeho koupí? Můžeme vás ujistit, že tento praktický a designový doplněk zaručeně ve své koupelně oceníte.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek