DomůInteriérInteligentní robotický vysavač je připraven vám při úklidu opravdu ulehčit!

Inteligentní robotický vysavač je připraven vám při úklidu opravdu ulehčit!

-

Nechte doma uklízet umělou inteligenci! Už nebudete muset zůstávat doma a hlídat robo vysavač při vysávání! Postará se o tvrdou podlahu i koberce přesně, jak je potřeba.

Už nebudete muset běhat před robotickým vysavačem a zachraňovat před ním všechny kabely, nabíječky, prodlužovače nebo ponožky, aby vám je nenamotal a nezničil tak sebe nebo je. Nebudete muset po něm při průběžném úklidu vysávat koberce a kontrolovat prostory pod nábytkem. Budete se na něj moci spolehnout.

Robotický vysavač s umělou inteligencí

Je výkonný, čistotný a pohybuje se s jistotou dravé šelmy. Robotický vysavač Kärcher RCV 5 bude znát vaši domácnost jako své boty a vždy ji precizně uklidí. Postará se o úklid tvrdých podlah a koberců s krátkým vlasem a podlahy i vytře. Skvěle čistí podél okrajů, dokáže intenzivněji pracovat na silně znečištěných místech, na kobercích automaticky spustí funkci Auto Boost pro maximální sací výkon. Dokáže se vyhnout i překážkám, kabelům, hračkám, ponožkám nebo botám, a to díky duálnímu laserovému systému s naváděcí kamerou, který každou překážku detekuje a dokáže se jí hbitě vyhnout. Vedle technologie LiDAR mu s precizním, a hlavně samostatným úklidem pomáhá umělá inteligence. Pokud by snad potřeboval vaši pomoc nebo servis, dokáže si o ni i sám říct. A ovládání na dálku pomocí chytrého telefonu je samozřejmostí.

Více informací a pomocníku Kärcher naleznete na www.karcher.cz.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek