DomůBydleníKlasické nerezové komíny jsou všestranné, stejně jako nerezové designové typy

Klasické nerezové komíny jsou všestranné, stejně jako nerezové designové typy

-

Potřebujete vyměnit starý komín za nový, a tak se zajímáte o komínové vložky? Anebo potřebujete zcela nový komín, který bude ladit s vaší moderní nemovitostí, která se právě staví? Možná chcete „jen“ rekonstruovat, ale chcete nový, jiný komín než ten, který jste doposud používali.

Mnohé majitele nemovitostí přinutí k rekonstrukci buď kominík, nebo obava z toho, že je komín starý a aby se něco nestalo. Mnohdy je iniciátorem i neštěstí jiných, např. když je komín od počátku postaven s „vadou“ a nešlo jej řádně vymetat. Pak se stane, že v komínu vzplanou saze a o požár může být postaráno.

V jakékoli situaci se můžete obrátit na firmu CIKO, která se řadí k nejlepším odborníkům u nás, když se zajímáme o komínové systémy. Poradí vám s ohledem na vaši situaci a potřeby, nabídnou výbornou cenu, najdete v nabídce vše, co potřebujete.

Nerezové komíny v mnoha provedeních

Společnost CIKO nabízí cihelné i nerezové komíny. Co se týče nerezových, vybírat můžete z bohaté nabídky včetně designových komínů s hladkým pláštěm či lehkého šachtového systému. Tato moderní varianta odkouření lze použít k jakémukoli spotřebiči.

Nerezový komín nepotřebuje nosný základ, jako je tomu u zděných komínů. Nerezový komín se dá ukotvit ke stěně, k fasádě nebo jiné konstrukci. K přednostem patří i to, že jsou poměrně nenáročné na montáž, jsou flexibilní při tepelném namáhání, nehrozí popraskání komínového tělesa vlivem dilatace. Tyto komíny jsou skutečně oblíbené a žádané.

Vyberte si komín dle svých potřeb

Na webových stránkách firmy CIKO najdete praktického průvodce výběrem komínů, kde rychle a jednoduše vyplníte ve třech krocích základní informace a zjistíte, jaký komín by vám mohl vyhovovat.

Na nové komíny i vložkování komínů je CIKO odborníkem. Obraťte se na něj, uvidíte, že budete spokojeni.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek