DomůBydleníVíte, kde v Čechách se vyrábí kvalitní matrace pro děti i dospělé?

Víte, kde v Čechách se vyrábí kvalitní matrace pro děti i dospělé?

-

Není nic neobvyklého, že máme postele větší, širší, než tomu bývá standardně, nebo mají tvar značně neobvyklý. Velkou postel potřebují např. rodiny s dětmi, kdy rodiče upřednostňují kontaktní výchovu a nebrání se tomu, aby s dětmi noc, co noc spali, dokud to ratolesti vyžadují / potřebují. Ať už máte speciální přání nebo „klasické“ požadavky, k dispozici je vám výroba matrace v mnoha podobách u firmy OSTAŠ CZ s.r.o.

Kvalitní české matrace

Společnost Ostaš CZ s.r.o. vyrábí matrace na míru už více než 30 let. Můžete si být jisti, že má obrovské zkušenosti, které nelze získat jinak, než vlastní výrobou. Používá jen materiály od certifikovaných firem, matrace tak splňují ty nejpřísnější normy. Jsou vysoce kvalitní za příznivou cenu.

Koupíte tady matrace pro dospělé i dětské matrace. Kupříkladu dětské matrace jsou vyráběny v rozměrech 120 x 60 cm, anebo si můžete objednat matraci do postýlky na míru s potahem Aloe Vera nebo Sanapur.

Kromě matrací prodává společnost i lamelové rošty a velmi příjemné polštáře. Český výrobce umí vyrobit vše, co potřebujete pro spokojený a kvalitní spánek.

Taštičkové neboli pružinové matrace

Zvolit si můžete matrace v mnoha provedeních. Nechybí matrace z paměťové pěny, latexové matrace, matrace ze studené pěny, polyuretanové matrace, vysokozátěžové, nebo třeba pružinové matrace.

Pružinové matrace dělíme na taštičkové matrace a matrace s pružinami BONELL. Pružinová kostra BONELL má pružiny propojené spirálovou pružinou. Většinou mají střední až vyšší tvrdost. Pokud jsou pružiny z drátu o průměru 2,2 mm a vyšší, je jen mizivá pravděpodobnost, že pružina praskne.

Vyberte si matrace do postýlky, matrace z paměťové pěny nebo třeba matrace z líné pěny a dopřejte celé rodině tu nejlepší možnost ke zdravému a kvalitnímu spánku.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek