DomůBydleníStavební bazar – vaše záchrana (nejen) během přestavby domu

Stavební bazar – vaše záchrana (nejen) během přestavby domu

-

Pustili jste se do rekonstrukce domku pro prarodičích a zjistili, že peníze pomalu docházejí? Přemýšlíte, kde ušetřit? Možná budete překvapeni, až zjistíte, že spoustu věcí lze pořídit doslova za pár korun, a to ve stavebním bazaru. V Bazaru Toušeň seženete střechy, obklady, kotle, elektro, sanitu i spoustu dalšího zboží včetně bazarového nábytku nebo starožitností.

Stavební bazar

V Bazaru Toušeň seženete stavebniny nejrůznějšího druhu. K dispozici tu je zdivo, dřevo, střešní krytiny, dlažby, obklady a další zboží. Seženete tu vchodové i interiérové dveře, okna (plastová, dřevěná, hliníková, i příslušenství k nim).

Stavební materiál, který jinde zbyl, vám ještě může dobře posloužit. Zvláště pokud ho nepotřebujete velké množství, ale stačí vám třeba pár kousků obkladaček. Pak je pro vás stavební bazartou správnou volbou.

Bazarový nábytek

Pokud nestavíte ani neopravujete, ale potřebujete jen pomoci s vybavením bytu, který jste si právě pronajali, pak jste také na správné adrese. V Bazaru Toušeň totiž seženete kromě stavebnin i bazarový nábytek.

V nabídce jsou jídelní stoly a židle, křesla, gauče, válendy, skříně, postele, ale i kancelářský nebo koupelnový nábytek. Seženete tu i nábytek na zahradu, pořídíte tu veškeré druhy osvětlení. Koupit tu můžete ale i stojan na stromeček nebo zrcadlo. Pokud patříte mezi fanoušky doby minulé nebo sběratele, podívejte se určitě na starožitnosti, které bazar nabízí.

O firmě Bazar Toušeň

Bazar Toušeň je rodinný podnik založený v roce 1995. Najdete tu nejen stavebniny, střešní krytiny, nábytek, sanitu, dveře a okna, ale i nejrůznější bytové doplňky. Vybírat můžete z pohodlí domova na díky e-shopu, který firma má, avšak vyzvedávat už musíte osobně. Každé bazarové zboží je totiž dobré nejdříve vidět a vyzkoušet. Otevřeno tu mají od úterý do soboty.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek