DomůBydleníHledáte kvalitní zahradní nábytek? Spolehněte se na krásný a osvědčený masiv

Hledáte kvalitní zahradní nábytek? Spolehněte se na krásný a osvědčený masiv

-

Pokud máte přátele vlastnící terasu, dvorek nebo zahradu, na níž najdeme zahradní nábytek z masivu, s velkou pravděpodobností jde o chloubu exteriéru, kterou je radost používat. Samozřejmě za předpokladu, že se jedná o kvalitní nábytek vyrobený ze zdravého masivu, který je řádně ošetřen a nábytek je udržován, jak je u něj potřeba.

Kvalitně vyrobený zahradní nábytek masiv

Když najdete výrobce nebo prodejce, který nabízí jen zahradní nábytek z masivu dokonalé kvality, budete po mnoho let jeho užívání plně spokojeni. K takovým patří WERDINA trade s.r.o. z Prahy 9.

Masivní zahradní nábytek se těší velké oblibě, a tady si jej můžete vybrat v zajímavém provedení, které nejde přehlédnout. Údržba není složitá, na trhu najdeme mnoho vosků i olejů, které slouží právě na ošetření masivu. Díky svému vzhledu jej můžete použít k moderním i klasickým nemovitostem, do srubů, také do restaurací, na všechny terasy, do zahrad…

Zahradní sety z masivu

Pokud potřebujete kompletně nový nábytek pro vaši terasu nebo třeba do zahrady, můžete se zaměřit rovnou na zahradní sety. Ty tvoří vždy stůl a k němu buď dvě lavice, nebo čtyři masivní židle, případně lavice i židle. Záleží na tom, kolik hostů nebo členů rodiny chcete ke stolu společně usadit.

Stylové zahradní sety jsou vyrobeny z masivu smrku nebo dubu, některé pak z masivu topolu, olše nebo jasanu. Jsou velmi dobře povrchově ošetřeny lazurou i lakem, dlouho odolávají vlivům počasí. Následně péči převezmete vy, a při použití správných ošetřujících produktů masivní nábytek vydrží mnoho let.

Zahradní lavice z masivu

Ke zdi domu i volně na zahradu se hodí zahradní lavice z masivu. Tady ji nabízí v mnoha barevných provedeních, určitě si vyberete.

Zahradní nábytek z masivu vytvoří krásné prostředí kdekoli jej umístíte. Podívejte se na werdina-shop.cz a jistě si vyberete i vy.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek