DomůRady a NávodyJak si usnadníte náročnou práci v kuchyni? Máme pro vás tři tipy

Jak si usnadníte náročnou práci v kuchyni? Máme pro vás tři tipy

-

Pokud pravidelně vaříte pro celou rodinu, trávíte danou činností desítky hodin měsíčně. Ačkoliv se jedná o pořádnou dřinu, málokdy ji opravdu někdo ocení. V současnosti naštěstí existuje spousta praktických pomůcek, s jejichž pomocí docílíte rychlejší práce a většího klidu. Které to jsou?

Máte už rýžovar?

Jednou z nejznámějších pomůcek je samozřejmě rýžovar. Proč byste měli vařit suroviny v něm, místo hrnce? Důvodů je rovnou několik. Za prvé se vyhnete nepříjemnému připalování a pěnění obsahu ven. Stejně tak ušetříte energii a díky funkci Warm uchováte rýži teplou až do samotného servírování. Intuitivní ryska vám ihned poví, kolik vody je nutné přidat.

Letní zmrzlina vede

Milovníci chlazených pokrmů ocení jednoduchý zmrzlinovač. S jeho pomocí velmi snadno vytvoříte až 800 ml kvalitní pochoutky, a to bez konzervantů. Stejně tak vás potěší i ledové koktejly a sorbety. Míchání směsi zajistí pouhé stisknutí tlačítka.

Udržte kávu teplou

Pokud si berete kávu nebo čaj na výlety, do práce, školy či tréninky, nenechte si ujít pořádný termohrnek. Typ pod vloženým odkazem se chlubí objemem 0,4 litru a vakuovým dvouplášťovým tělem. Moderní nerezový design a stoprocentní těsnění potěší i náročnější uživatele.

Doručení až domů

Nikdo z nás pravděpodobně nechce trávit hodiny obcházením kamenných obchodů. Přesně proto se nesnažte ulovit zmíněné vychytávky osobně a raději si je objednejte přes e-shop Tescoma. Na základě několika málo kliknutí pořídíte vše potřebné bez toho, abyste se museli zvednout z gauče.

Doručení probíhá skrz celou řadu dopravců i výdejních míst, tudíž si na to své přijdou vážně všichni. Nenechte si ujít ani časté slevové akce a dopravu zdarma od určité částky. Jedna z nich probíhá přesně v tuto chvíli.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek