DomůBydleníDětské hřiště doma? Žádný problém

Dětské hřiště doma? Žádný problém

-

Dětské hřiště je skvělou příležitostí, jak donutit děti k troše pohybu. Právě proto je dobré mít takové hřiště na zahradě, pokud máte možnost. A když je ošklivé počasí, nebo už je venku tma? Tehdy se hodí hřiště doma v dětském pokojíčku, herně nebo třeba obývacím pokoji. Nepotřebujete spoustu prostoru, pár herních prvků se vejde opravdu kamkoliv.

Dětské hřiště do interiéru se dá umístit do domu i bytu, nepotřebujete opravdu nic speciálního. Dřevěné prolézačky dáte na koberec i parkety. Koberec je samozřejmě bezpečnější variantou, protože děti budou padat do měkkého. Jestli tedy máte například plovoucí podlahu, zvažte, že byste pod herní prvky dali kusový koberec.

Hřiště v souladu s Montessori principy

O Montessori hračkách jste již pravděpodobně slyšeli. Jde o minimalistické hračky, které jsou na první pohled velmi jednoduché, ale lze je využít na spoustu způsobů. Typicky bývají vyrobené ze dřeva, případně z dalších přírodních materiálů. Podněcují dětskou kreativitu, fantazii, trpělivost i schopnost soustředění. A právě do této kategorie mohou spadat i dětská hřiště do pokojíčku.

Přesně taková má v nabídce e-shop Skluzavky.cz. V kategorii Montessori hračky tam najdete dřevěné sestavy dětských hřišť určených do interiéru. Prvky si pečlivě prohlédněte, dají se spolu různě skládat a kombinovat. Hřiště tedy můžete budovat postupně podle věku dítěte nebo podle toho, jaké má preference.

Klasické dětské hřiště u vás doma

Na první pohled jsou jednotlivé prvky sestavy trošku odlišné od dětských hřišť ve městech. Najdete však i klasické prvky jako skluzavku, houpačku, lávky atd. Ceny prvků jsou různé, začínají už zhruba na tisícovce. Dětské hřiště v pokojíčku tedy rozhodně není cenově nedostupné. Dopřejte svým dětem spoustu zábavy a zároveň podpořte jejich rozvoj!

Mohlo by Vás zajímat

PR článek