DomůBydleníVenkovní reflektor vám poslouží na zahradě, na terase, dvorku, ale třeba i...

Venkovní reflektor vám poslouží na zahradě, na terase, dvorku, ale třeba i v dílně

-

Hledáte typ venkovního osvětlení, který nebude cenově drahý, zajistí vám naprosto dokonalé osvětlení, i když už bude venku naprostá tma, vydrží svítit po mnoho hodin a jehož bílá barva vám bude příjemná? Vyhoví vám venkovní reflektor. Vybírat můžete z mnoha podob, ať už co se týče výkonu, rozměrů, barvy bílé, nastavitelnosti úhlu svícení, ovládání… Bohatou nabídku najdete např. na webových stránkách e-light.cz.

Vyberte si venkovní reflektor dle vašich potřeb

Venkovní reflektor můžete použít k nasvícení terasy, zahrady, dvorku, ale také nádvoří, chodníku, nebo si jej můžete chtít namontovat např. do dílny. Výhodou venkovních reflektorů je jejich odolnost vůči vodě a vlhkosti celkově. Nemusíte se bát mírného deště ani průtrže mračen

Velmi dobře je hodnocen např. venkovní reflektor TEVINA 14W CCT RGBW IP65. Ten se hodí nejen do venkovního prostředí, kde bude vystaven dešti ze všech stran, ale také do koupelen a dokonce je vhodný do prašných průmyslových prostorů.

Je tvořen hliníkem, v černé barvě, LED 14W, 1275Im, můžete jej ovládat smart telefonem po nainstalování si aplikace Tuya. Nechybí možnost připojení Wi-Fi, funkce stmívání, nastavitelná teplota CCT, teplá 3000K – denní 6500K, RGBW, vyzařovací úhel 120 °, Ra70, 230 V, IP65, rozměry 160 x 150 x 40 mm. Na e-light.cz je teď k dostání se slevou 32 % z původní ceny.

Se slevou 26 % z původní ceny koupíte na e-light aktuálně i kvalitní světlomet HROS LED 250W, IP65. Jde o reflektor s tělesem z hliníku, povrchem v černé barvě, krycí sklo je čiré, s modrými detaily. LED 250W, neutrální 4000K, 31250Im, vyzař. úhel 60°/120°, 230V, IP65, tř. 1, rozměry 279 x 134,5 x 483 mm.

Podívejte se na kompletní nabídku venkovního i vnitřního osvětlení, s jehož kvalitou i cenou budete jistě spokojeni. Více na e-light.cz.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek